Sesja noc poślubna

Noc poślubna to niezwykła sesja jako Twój prezent dla pana młodego. Podaruj mu niezapomniane przeżycia i niezwykły, wysmakowany album z sobą.

noc poslubna ok 1 Sesja noc poślubna

Szukasz fotografa? Zarezerwuj bezpłatnie termin zdjęć teraz!

Jak sprawić piękny prezent, którego nie można kupić za żadne pieniądze w sklepie? Jaki prezent wybrać? Skąd brać pomysły? Najlepsze prezenty to takie, które dają dużo radości, przeżyć, są okazją do wspólnego spędzania czasu. Dla panny młodej takim wyborem może być sesja noc poślubna, przygotowana przed ślubem dla pana młodego.

noc poslubna 01 Sesja noc poślubna

Noc poślubna to ważny moment w życiu każdej młodej pary. Po raz pierwszy będziecie się kochać jako mąż i żona. Jeśli czekaliście do ślubu, będzie to też noc pełna oczekiwań i pragnień. Specjalnie dla panien młodych, które pragną przygotować niezwykły prezent dla pana młodego, przygotowaliśmy dla Was ofertę realizacji sesji „Noc poślubna”. Każda sesja wyceniana jest indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt z nami pod adresem zdjeciaslubne@fotografnaslub.org.

noc poslubna 02 Sesja noc poślubna

Prezentowane tu zdjęcia zostały wykonane przez naszych fotografów w czasie takiej sesji, pomyślanej jako niezwykły prezent dla narzeczonego. Sesja składa się z przygotowania, w postaci omówienia miejsca, stroju, makijażu, realizacji scenerii na miejscu zdjęć, specjalnego makijażu dla panny młodej oraz realizacji zdjęć i przekazania ich w postaci gotowego albumu lub fotoksiążki.

noc poslubna 03 Sesja noc poślubna

Jest to również doskonały prezent dla panny młodej, który można jej zafundować np. z okazji wieczoru panieńskiego.

noc poslubna 04 Sesja noc poślubna

Wszystkie zdjęcia prezentowane w tej sesji, której bohaterką była Ola, zostały zrealizowane w jednym z warszawskich apartamentów. Na czas zdjęć apartament został wyposażony w dziesiątki świec, które stanowiły jedyne źródło światła. Dla panny młodej przygotowaliśmy również specjalne dodatki a także wystrój wnętrza.

noc poslubna 05 Sesja noc poślubna

Setki prawdziwych płatków róż na łożu, maska na twarz, dodająca tajemniczości i blask świec nawiązywały do aury tajemnicy, jaką skrywają wydarzenia nocy.

noc poslubna 06 Sesja noc poślubna

Przed rozpoczęciem zdjęć współpracująca z nami profesjonalna wizażystka przygotowała specjalny, wieczorowy makijaż, podkreślający oczy.

noc poslubna 07 Sesja noc poślubna

Później nasza panna młoda ubrała się w wybraną bieliznę na noc poślubną i rozpoczęliśmy dwie godziny zdjęć.

noc poslubna 08 Sesja noc poślubna

Delikatne światło świec w połączeniu z subtelną bielizną i złotym blaskiem skóry daje przepiękny efekt, który widać na tych zdjęciach.

noc poslubna 09 Sesja noc poślubna

Są one pełne uroku, subtelne, delikatnie kusząc widza ale nie odsłaniając zbyt wiele. Wszystko jest zarezerwowane na ten szczególny moment, jedyną noc poślubną.

noc poslubna 101 Sesja noc poślubna

noc poslubna 111 Sesja noc poślubna

noc poslubna 121 Sesja noc poślubna

noc poslubna 131 Sesja noc poślubna

noc poslubna 141 Sesja noc poślubna

noc poslubna 15 Sesja noc poślubna

noc poslubna 16 Sesja noc poślubna

A krzyk róży zrywanej nocą brzmiał…

Autorem zdjęć użytych w powyższej sesji są fotografowie C&L FotografNaSlub.org